Reference

Jak to vidíte vy

Miluju chvíle, kdy se o mě někdo stará. Po pedikúře u Petry mám nejen krásně upravené nohy, ale ještě si skvěle odpočinu. A můžu zase vyběhnout do světa.

Markéta Raková, Praha

Řadu let jsem v sousední ulici procházel okolo menšího domku. Později jsem si všiml, že zde sídlí pedikúra paní Petry Pernerové.

Co ty ženské pro svoje pohodlí a krásu všechno neabsolvují, říkal jsem si často. Celý život jsem si stříhal nehty sám a vždy to nějak dopadlo. Vše by bylo dobré, dokud se mi na noze neudělalo cosi jako kuří oko. Začal jsem pokulhávat, ale netrvalo dlouho a po delším přemlouvání manželky jsem navštívil paní Pernerovou.

Ta mi doslova vyměnila nohy!

Nejenom, že mi zlikvidovala kuří oko a obrousila kůži na nohou, ale i dokonale ostříhala nehty. To mi vždy od paní Pernerové vydrží víc jak měsíc – bez zarůstání a různých problémů. Nohy jak manekýn! Vše za dokonale čistého a útulného prostředí s milým přístupem a úsměvem na tváři.

Jan Werich kdysi říkal, že odbornou práci by měl dělat zkušený člověk, zde to platí stoprocentně.

Takže pánové, návštěva pedikúry není jen ženská záležitost, ale i užitečná nutnost pro nás chlapy, zvláště když rádi chodíte a máte vyšší váhu.

Chcete-li nastartovat příjemně svůj den a udělat něco pro svoje zchátralé tělo, navštivte paní Pernerovou. Teď už ale v nové provozovně v Praze.

Miloš Štěpnička, Vodňany

Salón navštěvuji několik let a se suchou (bez skalpelu) pedikúrou jsem moc spokojená. Nemám již problémy s popraskanými patami a moje nohy vypadají vždy upraveně, obzvlášť v létě, kdy si díky tomu mohu lakovat nehty – vybrat ten správný lak je pak větší radostí!

Navíc je tato pedikúra šetrná, na rozdíl od klasické, kdy jsem minimálně den nemohla pořádně došlápnout a pálilo mě celé chodidlo. Je škoda, že paní pedikérka odchází do Prahy.

Markéta Drábová, Vodňany

Šel jsem sem na doporučení a přijdu znovu protože je tady

  • příjemné prostředí
  • výborná dopravní dostupnost s vyhovující pracovní dobou a možností objednání
  • a hlavně profesionální ošetření včetně vysvětlení jak dále pečovat o nohy

Děkuji paní Petře za milý přístup.

Miloš Kabourek, Praha 2

Objednejte se!